Výsledky voleb
 
Volby do zastupitelstev obcí 15.10. - 16.10.2010
 
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 SDRUŽ. NEZ. KAND. JIRNY I. 1 Skořepa Stanislav 52 NK BEZPP 499 12,47 1
1 SDRUŽ. NEZ. KAND. JIRNY I. 8 Křenková Iva 52 NK BEZPP 407 10,17 2
1 SDRUŽ. NEZ. KAND. JIRNY I. 3 Ťopka Petr Ing. 67 NK BEZPP 364 9,10 3
1 SDRUŽ. NEZ. KAND. JIRNY I. 2 Červinka Milan Ing. 56 NK BEZPP 272 6,80 4
1 SDRUŽ. NEZ. KAND. JIRNY I. 4 Kopecký Václav 37 NK BEZPP 319 7,97 5
2 " SPOLEČNĚ PRO JIRNY " 3 Hnízdil Petr Ing. 47 NK BEZPP 236 10,53 1
2 " SPOLEČNĚ PRO JIRNY " 8 Hrubant Marcel 35 NK BEZPP 227 10,12 2
3 Občanská demokrat.strana (ODS) 2 Vodička Milan 46 ODS ODS 206 12,21 1
3 Občanská demokrat.strana (ODS) 3 Sůrová Helena 67 ODS ODS 182 10,79 2
4 SDRUŽ. NEZ. KAND. JIRNY II. 1 Rytíř Jindřich 42 NK BEZPP 344 15,91 1
4 SDRUŽ. NEZ. KAND. JIRNY II. 3 Bukáček Petr 42 NK BEZPP 270 12,48 2
5 TOP 09 6 Borková Eva PhDr. 55 TOP 09 BEZPP 139 11,29 1
6 Věci veřejné (VV) 1 Bělová Dita DiS. 33 VV VV 131 10,12 1
 
Volby do zastupitelstev obcí 20.10. - 21.10.2006
 
Kandidátní listina Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Hlasy Pořadí
zvolení
číslo název poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs. v %
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 9 Rytíř Jindřich 38 NK BEZPP 409 8,82 1
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 1 Skořepa Stanislav 48 NK BEZPP 396 8,54 2
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 2 Švehlová Hana 49 NK BEZPP 376 8,10 3
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 3 Červinka Milan Ing. 52 NK BEZPP 335 7,22 4
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 4 Hrůza Jan Ing. 60 NK BEZPP 346 7,46 5
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 5 Ťopka Petr Ing. 63 NK BEZPP 374 8,06 6
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 6 Vokálek Jaroslav Ing. 71 NK BEZPP 336 7,24 7
1 SDRUŽ. NEZÁV. KAND. JIRNY 7 Havlová Zdeňka Ing. 68 NK BEZPP 307 6,62 8
2 Občanská demokratická strana 4 Cestrová Petra MUDr. 33 ODS ODS 323 12,30 1
2 Občanská demokratická strana 9 Čížek Jiří 57 ODS BEZPP 323 12,30 2
2 Občanská demokratická strana 1 Smolíková Blanka 52 ODS ODS 284 10,81 3
2 Občanská demokratická strana 2 Vodička Milan 42 ODS ODS 301 11,46 4
2 Občanská demokratická strana 3 Diviš Jiří 44 ODS ODS 274 10,43 5
 
Odkazy
 
zdroj: http://www.volby.cz